Başa Dön

Aylık Kutular

Zamanınızı, çevrenizde bulunan birçok şey için cömertçe harcıyorsunuz. Bu sırada en önemlisini göz ardı ediyorsunuz: Kendinizi.

Kimin Kutusu ekibi olarak kendinizi size hatırlatmak amacıyla bir abone sistemi geliştirdik. Bu sistem kapsamında, dilediğiniz abonelik süresi boyunca sizi mutlu hissettirecek, aylık hobi ve deneyim kutuları göndereceğiz.

Sahibini keyiflendirmek amacıyla her ayın son haftası yola çıkacak bu kutular, türlü türlü lezzetleri keşfedebileceğiniz, birçok farklı coğrafyadan getirilerek hazırlanmış çay veya kahve paketlerini; kişisel bakımınıza destek verecek kozmetik ürünlerini; size farklı dünyaların kapısını açacak bir adet kitabı içerecek. Bunların yanı sıra her aya özel yeni bir isimle hazırlanacak bu set, size kendi emeğinizle çeşitli oda aksesuarları üretebileceğiniz bir deneyim imkânı sunarken sürpriz hediyelere de yer verecek.

İstediğiniz her an iptal edebileceğiniz, kendinize kaliteli ve nitelikli bir zaman ayırmanıza aracı olacak kutularımızı içeren abonelik sistemimizi denemeye ne dersiniz?

NEDEN OLMASIN?

Fuji Kutusu

Fuji Kutusu

Kitap

Dünya Kahvesi

Dünya Çayları

Kişisel Bakım Ürünü

'Kendin Yap' Hobi Aksesuarı

Sürpriz Hediye

Nefertiti Kutusu

Nefertiti Kutusu

Ped

Bitki Çayı

Organik Atıştırmalık

Çikolata

Kozmetik Ürünü

Sürpriz Hediye

Copyright 2019 Kimin Kutusu. Tüm hakları saklıdır.

Powered by nopCommerce
Menüyü Kapat
KATEGORİLER