Başa Dön

Hakkımızda

Doğum günleri, yıl dönümleri, yeni başlangıçlar gibi insana kendini özel hissettiren anlar vardır. Bu eşsiz anları daha anlamlı, mutlu ve heyecanlı kılan ise hediyelerdir. İşte bu motivasyonla, hediye alma tecrübesini insanlara sıra dışı bir şekilde yaşatmak isteyen iki genç girişimci, 2019 yılında “Kimin Kutusu” fikrini hayata geçirdi.

Sürpriz içeriklerle yüzlerde gülümseme yaratmayı amaçlayan kurumumuz, üstün kalitedeki ürünleri barındıran, özel günlere yönelik paketler sunmaktadır. Kusursuz bir hediye gönderim süreci dileyen yurt çapındaki herkese, özenle hazırlanmış kutularıyla hizmet verirken sahip olduğu geniş ürün koleksiyonuyla da her türlü ihtiyaca ve arayışa karşılık sağlamaktadır. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden organizasyonumuz, insanlar arasında daha güçlü bağlar kurmayı görev edinmektedir.

Alanlarında uzman, genç ve dinamik ekibimiz tarafından titiz bir çalışma süreci sonunda üretilen bütün kutularımız ulaştıkları herkes için mutluluk garantisi barındırmaktadır. Sıradaki mutluluk Kimin Kutusu’nda gizli?

Copyright 2019 Kimin Kutusu. Tüm hakları saklıdır.

Powered by nopCommerce
Menüyü Kapat
KATEGORİLER