Başa Dön

Teslimat ve Kargo

Teslimat şartlarından önce kiminkutusu.com’un çalışma sistemini bilmeniz gerekmektedir. kiminkutusu.com, sipariş verildikten sonra anlık olarak gönderim yapan bir sistem değildir.

Siparişler her ayın 20’sine kadar toplanır, gönderimler ise aybaşında elinizde olacak şekilde ayın 23’ü ile 28’u arasında yapılır. Ayın 20’sinden sonra verilen siparişler, bir sonraki ayın kutusu için geçerli olur.

Örneklendirecek olursak;

20 Mart’tan 20 Nisan tarihine kadar alınan siparişler 23-28 Nisan arası gönderilir. 21 Nisan ile 20 Mayıs arasında gelen siparişler ise 23 Mayıs’ta başlayan gönderimde gönderilir.

Sipariş dönemleri ana sayfamızda, nasıl çalışır ve diğer sayfalarda, sosyal medya hesaplarımızda ve e-posta ile belirtilmektedir.

Siparişler, her ayın 23’ü ile 28’i arasında gönderilecek olup, gönderim yapıldığı tarihte kargo bilgileri tarafınıza mail ile gönderilecektir. Kargonun gönderildiğine dair mail size ulaştıktan 1 ila 3 gün arasında kargonuz tarafınıza ulaşacaktır.

 

İade Şartları

Kiminkutusu, kutunun ezilmiş, ciddi anlamda hasar almış, yırtılmış hallerinde; içindeki ürünlerin hasar görmüş, açılmış ya da son kullanma tarihi geçmiş gibi durumlarda ürünü geri almayı ve yenisini abonesine göndermeyi taahhüt eder.

Kutu içerisindeki ürünün hatalı olması, yanlış ürün olması gibi durumlarda abonemizin siparişindeki doğru ürünle değiştirmek Kiminkutusu’nun sorumluluğundadır. Bunun için kargo ücreti alıcıya (yani bize) ait olmak üzere Dumlupınar Mah. 132. Sok. No:12-P/67 Buca / İzmir adresine gönderim yapabilirsiniz. Gönderim yapmadan önce destek@kiminkutusu.com mail adresine ya da bize ulaşın sayfasından sorunu anlatan bir yazı göndermenizi rica ediyoruz.

Copyright 2019 Kimin Kutusu. Tüm hakları saklıdır.

Powered by nopCommerce
Menüyü Kapat
KATEGORİLER